Relacja z targów Warsaw Home 2019

Relacja z targów Warsaw Home 2019

 

Warsaw Home – Największe Święto Designu. Od początku naszej przygody z projektowaniem wnętrz, odwiedzamy targi wnętrzarskie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i nowymi kolekcjami mebli i dodatków. Chciałbym podkreślić skalę wielkości targów w Warszawie. W tym roku powierzchnia ekspozycji objęła powierzchnię 120 000 m2. Dlatego targi uchodzą za największe wydarzenie poświęcone branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

 

 

Tegoroczna edycja targów Warsaw Home odbyła się pod hasłem Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów , których idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. Targi zostały podzielone na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Największe marki i światowi designerzy. Prezentowane były oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej i dodatków. My skupiliśmy się na nowościach dzięki, którym mamy pełną głowę pomysłów, które wykorzystamy w naszych projektach.

 

 

 

 

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Home 2019 okazji do zainspirowania było naprawdę sporo. W każdej z pięciu stref mogliśmy się zapoznać się z nowościami polskich i międzynarodowych marek wnętrzarskich. Jako projektanci z Częstochowy musimy wspomnieć o wystawcach z rodzinnego miasta: Shilo, TK Lighting, Nowodvorsky oraz Kutek prezentowali swoje piękne lampy. Również muszę wspomnieć o stoisku sklepu Dekorian z pięknymi tapetami Glamora, które zrobiło ogromne wrażenie na Nas. Z Panem Maćkiem było miło zamienić kilka słów i porozmawiać o nowych kolekcjach, przy okazji odpocząć po kilku kilometrowym spacerze. Oczywiście na targach nie zabrakło Włoskich marek (Marazzi, Midj, Smeg) oraz w niesamowitego włoskiego designu. Wystawców było tak dużo, że nie sposób opisać wszystkich firm. Ten, krótki wpis mam nadzieję, że wzbudzi u Państwa mały niedosyt dzięki czemu zachęci do odwiedzin na przyszłorocznych targach. Naszym zdaniem naprawdę warto! W załączonej galerii przedstawiamy kilka zdjęć. Zapraszam również do obejrzenia i polubienia TemaArchitekci na facebooku.

 

No Comments

Post a Comment