Kilka słów o nas

 

 

Dlaczego Tema Architekci

Przekonaj się, że współpraca z nami to najlepszy wybór! Zrealizuj swój projekt marzeń!

 

Doświadczenie w projektowaniu wnętrz i architektury.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nabyte przy projektowaniu wnętrz i architektury. Dzięki wszechstronności w projektowaniu eliminujemy błędy, które mogą powstać na etapie realizacji. Jesteśmy ekspertami nie tylko do strony projektowej, ale również od strony technicznej i wykonawczej. Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu architektury oraz aranżacji wnętrz. Na etapie projektu architektonicznego myślimy o tym jak będzie wyglądał budynek w środku natomiast przy projekcie wnętrz analizujemy wygląd zewnętrzny. Często przy projektach wnętrz inwestorzy zlecają nam dodatkowo projekt elewacji aby budynek tworzył całość.

 

Projekt dopasowany do Państwa potrzeb.

Nasze projekty trafiają w gusta naszych inwestorów, a dzięki wypracowanemu schematowi pracy czas wykonania projektu jest dosyć szybki. Nasze projekty są bardzo różnorodne aby w 100% dopasować się do potrzeb inwestora. Potrafimy słuchać naszych klientów jak również potrafimy wyjść z inicjatywą i zaproponować ciekawe rozwiązania, ale cały czas stawiamy Twój gust i Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. To Ty decydujesz w jakim stylu ma być wykonany projekt. Projekty, które tworzymy są za każdym razem indywidualne, niepowtarzalne, dopasowane w całości do wytycznych i oczekiwań estetycznych, czasowych i finansowych naszych klientów.

 

Wizualizacje na każdym etapie współpracy.

Wizualizacje w bardzo realistyczny sposób przedstawiają przyszły projekt. Staramy się aby wizualizacje były wykonane w jak najlepszej jakości. To na ich podstawie Państwo podejmujecie decydujecie czy projekt się państwu podoba czy nie. Już na etapie konsultacji pokazujemy wizualizacje dzięki czemu wszystkie decyzje będziecie Państwo mogli podjąć w oparciu o fotorealistyczną prezentację. Wykonywanie wizualizacji wysokiej jakości jest czasochłonne, ale niewyobrażany sobie innej formy współpracy z naszymi klientami. Wizualizacje przedstawiane na sam koniec współpracy nie są już tak naprawdę potrzebne. Wykonawcą wystarczą rysunki techniczne. Najważniejsze są te etapy współpracy i te wizualizacje, na podstawie których masz podejmować decyzje!

 

Zobaczysz swoje wnętrze w technologi VR/360 stopni – wirtualna rzeczywistość

Jako nieliczni umożliwiamy swoim klientom korzystanie z najnowocześniejszych technologii w projektowaniu wnętrz. Dzięki wirtualnej rzeczywistości w okularach VR obejrzycie Państwo swój projekt tak jakbyście byli w środku realizacji. Poczujecie klimat wnętrz przed jego wykonaniem.

 

Sprawny i przyjazny kontakt.

Robimy wszystko, żeby proces projektowania był dla Państwa przyjemnością, dlatego ze swojej strony gwarantujemy:

  • elastyczny czas pracy Możliwość spotkania o każdej porze dnia, jak również w weekendy
  • pozytywne podejście
  • krótki czas oczekiwania na odpowiedź
  • nawet po skończonym projekcie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możemy omówić ewentualne zamienniki.

 

Dbamy o Pańswta budżet.

Przy projektowaniu trzymamy się założonego budżetu. Inwestor określa ile może wydać na realizację projektu a my się do tego dostosowujemy. Do określonego budżetu dobieramy określoną półkę cenową poszczególnych elementów wnętrza.

 

Nadzór autorski – dodatkowa usługa

Jeśli chcesz to możesz powierzyć nam swoją inwestycję do końca. Realizujemy projekty wnętrz pod klucz. Możesz liczyć na nasze wsparcie na budowie przy realizacji projektu. Sprawdzimy czy wszystko wykonywane jest dokładnie tak, jak powinno być, a w razie trudności technicznych doradzimy najlepsze rozwiązanie. Polecimy również ekipy remontowo-budowlane, stolarzy, płytkarzy, tynkarzy, gipsiarzy itd.

 

Zapraszamy do współpracy, TEMA Architekci