Architektura domów

 

projekt architektoniczno-budowlany

Zajmujemy się wykonywaniem projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest stworzenie obiektu zgodnego z oczekiwaniami Inwestora. Współpracując z klientem dążymy do sprecyzowania jego oczekiwań. Przed przystąpieniem do prac projektowych prowadzimy konsultacje mające na celu omówienie szczegółów projektu. Pozwoli to na dopasowanie oryginalnych oraz praktycznych rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

architektura + wnętrza

Oferujemy możliwość wykonania kompleksowego projektu budynku wraz z aranżacją jego wnętrza. Dzięki temu już na etapie wstępnych koncepcji jesteśmy w stanie dopasować projekt wnętrz do potrzeb klienta pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Pozwoli to uniknąć późniejszych przeróbek, wyburzeń, rozczarowań oraz dodatkowych kosztów. Projektant dokładnie zapoznaje się z wymaganiami klienta i tworzy realistyczne wizualizacje. Modele 3D odzwierciedlają układ wnętrza wraz z wyposażeniem.

projekt elewacji domu

W naszej ofercie posiadamy także projekty elewacji. Na podstawie tej formy współpracy sporządzimy wizualizacje oraz niezbędne rysunki techniczne zawierające wszystkie elementy dekoracyjne oraz oświetlenie. Pozwoli to na stworzenie projektu budynku odpowiadającego wymaganiom klienta oraz komponującego się z bezpośrednim otoczeniem. Dodatkowo przedstawiamy wykaz materiałów wykorzystanych do pokrycia elewacji (tynk, drewno, klinkier, kamień) wraz z ceną, ilością oraz producentem.

projekt oświetlenia elewacji

W ramach tej formy współpracy oferujemy Państwu projekt rozmieszczenia opraw oświetleniowych zewnętrznych znajdujących się na elewacji budynku. Światło spełnia nie tylko funkcję praktyczną po zmroku, ale również doskonały element dekoracyjny, który wyróżni budynek i nada mu wyjątkowy charakter. Przygotujemy dla Państwa przejrzystą i atrakcyjną ofertę wraz z wyceną. Przy każdym projekcie bierzemy pod uwagę zarówno wymagania klienta, jak i wysokość budżetu przeznaczonego na realizację inwestycji.