architektura

 

projekt architektoniczno-budowlany

Zajmujemy się wykonywaniem projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest stworzenie obiektu zgodnego z oczekiwaniami inwestora. Współpracując z klientem dążymy do jego pełnej satysfakcji.

architektura + wnętrza

Oferujemy możliwość wykonania kompleksowego projektu budynku wraz z jego wnętrzem. Dzięki temu już na etapie wstępnych koncepcji projektu domu jesteśmy w stanie dopasować projekt wnętrz stricte do potrzeb Klienta pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Pozwoli to uniknąć późniejszych przeróbek, wyburzeń, rozczarowań oraz dodatkowych kosztów.

projekt elewacji domu

Na podstawie tej formy współpracy sporządzimy wizualizacje oraz niezbędne rysunki techniczne zawierające wszystkie elementy dekoracyjne oraz oświetlenie znajdujące się na elewacji. Dodatkowo przedstawimy wykaz materiałów wykorzystanych do pokrycia elewacji ( tynk, drewno, klinkier, kamień ) wraz z ceną, ilością oraz producentem.

projekt oświetlenia elewacji

Wybierając tę formę współpracy oferujemy Państwu projekt opraw oświetleniowych zewnętrznych znajdujących się na elewacji domu. Przygotowujemy przejrzystą i atrakcyjną ofertę oraz wycenę oświetlenia.